RU UA EN

MCL НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ І ВИСТАВЦІ WINDEUROPE

MCL НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ І ВИСТАВЦІ WINDEUROPE

MCL НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ І ВИСТАВЦІ WINDEUROPE

19-22 березня 2024 року, генеральний директор, Микола Герасименко, та, директор з розвитку бізнесу, Катерина Книш, взяли участь у міжнародній конференції та виставці WindEurope, що цього року пройшла в м. Більбао, Іспанія. Протягом понад три дні компанія MCL була в епіцентрі активних дискусій європейської вітроенергетичної спільноти.

Окрім того, що однією із причин для участі в заході стало розширення мережі партнерів та клієнтів MCL, ми також прагнули на власному прикладі показати, що вітроенергетичний ринок України досі існує, функціонує, розвивається і відкритий до співпраці. Саме цей намір задав тональність як офіційних зустрічей і неофіційного спілкування, так і окремих сесій великої конференції. Так, Катерина Книш промодерувала дві важливі сесії заходу: 1. «Фінансування вітроенергетичних проєктів в час високих відсоткових ставок» за участі Європейського інвестиційного банку, Міжнародної фінансової корпорації (IFC), Statkraft, Brookfield Asset Management та International Sustainable Finance Centre; 2. «Інвестування в український вітроенергетичний ринок сьогодні» за участі українських девелоперів та, партнера MCL, юридичної компанії LCF Group.

Важливо, що цьогорічна участь в конференції дала можливість нашій компанії не лише започаткувати нове партнерство, а й закріпити відносини з вже наявними міжнародними і національними партнерами.

Хочемо висловити подяку команді WindEurope за професійну організацію міжнародного заходу такого масштабу, а також за теплий прийом у Більбао. Дякуємо також Українській вітроенергетичний асоціації за можливість бути почутими і представленими серед європейської вітроенергетичної спільноти.

Рухаємось далі пліч-о-пліч до нових успіхів і досягнень українського вітроенергетичного ринку!