UA RU EN

10 років MCL!

10 років MCL!

В цьому році нашій компанії виповнюється 10 років!

Це визначальна дата, що символізує для нас щоденну працю та внесок кожного члена нашої команди. В 2011 році ми починали з надання консультаційних послуг щодо дотримання норм природоохоронного та санітарно-гігієнічного законодавства та розробки відповідної еколого-технічної документації. Все постійно змінюється, так потреби ринку та постійно зростаюча інвестиційна привабливість України спонукали нас до пошуку нових можливостей та збільшення команди.

  • Так, ми відкрили новий напрям з проектування та сформували повну проектну групу для забезпечення будівництва екологічно безпечних виробництв.
  • З розвитком вітроенергетики в Україні та фінансування з боку ЄБРР, нами було сформовано власний штат науковців, а саме – ентомологів, орнітологів, хіроптерологів, батрохологів, теріологів та ботаніків, для проведення моніторингу та дослідження стану флори та фауни на території провадження майбутньої діяльності. Більш того, ці здобутки стали в нагоді при проведенні оцінки впливу на довкілля.
  • Нами було сформовано досвідчену та професійну команду Оцінювачів стандартів екологічного будівництва та сертифікації BREEAM, LEED та WELL.
  • Розгляд вітроенергетики як ключового елементу енергетичної стратегії України сприяв формуванню нового напряму Девелопменту об’єктів вітрової енергетики з метою залучення інвестицій іноземних та українських компаній та зменшення залежності від викопного палива.

Хочемо подякувати всім клієнтам, партнерам, друзям за підтримку та довіру!