UA RU EN

Бізнес-кампус В01 LvivTech.City успішно пройшов сертифікацію LEED та отримав високу оцінку – LEED Gold

Бізнес-кампус В01 LvivTech.City успішно пройшов сертифікацію LEED та отримав високу оцінку – LEED Gold

Бізнес-кампус В01 LvivTech.City успішно пройшов сертифікацію LEED та отримав високу оцінку – LEED Gold!

Проєкт є першою будівлею майбутнього LvivTech.City, розташованого по вул. Стрийська, 48, у м. Львів. Територія в 4,8 га колишньої промислової зони буде ревіталізована новою сучасною інфраструктурою: офіси та коворкінги, бізнес-кампуси, ресторани, спортивні майданчики, тренажерні зали, житлова забудова та зелені зони відпочинку.

Зручна локація в 15 хвилинах від центру міста, наявність Стрийського парку поряд, розвинена зовнішня і внутрішня інфраструктури сприяють комфортному перебуванню резидентів та реалізуються в концепції: Живи-Працюй-Навчайся–Відпочивай.

Бізнес-кампус В01 оцінювався на етапі проєктування, тим самим підтвердивши відповідність проєктних рішень вимогам стандарту LEED, та по завершенні будівництва, включно з оцінкою процесу будівництва та вводу в експлуатацію відповідно до вимог сімейства стандартів ASHRAE.

Оцінювалася будівля за всіма категоріями, передбаченими стандартом LEED, а саме:

  • Sustainable Sites
  • Water Efficiency
  • Energy And Atmosphere
  • Materials And Resources
  • Indoor Environmental Quality
  • Innovation In Design
  • Regional Priority

Завдяки використанню водоефективних сантехнічних приладів, встановлених в місцях загального користування будівлі, вдалося досягти скорочення водоспоживання більше, ніж на 50%. Поряд з цим, за рахунок імплементованих рішень щодо енергоефективності, передбачених стандартом LEED, економія витрат на енергію склала 31%.

В процесі будівництва була зменшена кількість відходів завдяки сортуванню на будмайданчику, повторному використанню на місці, збору та передачі на переробку.

Внутрішнє середовище будівлі характеризується високими показниками щодо якості та норми витрати повітря, а також теплового комфорту. Норми вентиляції в зайнятих приміщеннях були збільшені на 30% вище за мінімальні норми, які вимагаються стандартом ASHRAE.

Консультаційні послуги та супровід з сертифікації здійснювали фахівці компанії MCL. Варто підкреслити, що завдяки злагодженій роботі команди Девелопера проєкту UDP та Генерального підрядника у воєнний стан та попри економічну кризу в країні вдалося реалізувати такий значущий проєкт, що об’єднує технологічні та інноваційні компанії, R&D-центри та акселератори, які активно розвиваються та створюють кластер інновацій для розвитку міста.

LEED (Leadership in Energy & Environmental Design) є всесвітньо визнаним стандартом зеленого будівництва. Сертифікація LEED забезпечує економію витрат на електроенергію, зниження викидів вуглекислого газу та формує більш здорове середовище, де люди живуть, працюють та навчаються. Лише у Сполучених Штатах на будівлі припадає майже 40% викидів CO2, а будівлі, сертифіковані за стандартом LEED, мають на 34% нижчі викиди CO2 та споживають на 25% менше енергії та на 11% менше води, а також направляють на переробку понад 80 мільйонів тон відходів, що не потрапляють на сміттєзвалища.