UA RU EN

Екологічний аутсорсинг

Екологічний аутсорсинг

Сучасне підприємство майже щодня зіштовхується з питаннями охорони довкілля, природокористування та дозвільної діяльності у сфері екології. Власнику підприємства необхідно вирішувати безліч нагальних проблем пов’язаних з його прямою діяльністю. Проте природоохоронне законодавство покладає на суб’єктів виробничої та іншої діяльності дуже багато обов’язків у сфері охорони навколишнього природного середовища.

До цього відносяться: щорічне подання звітів 2ТП повітря, 2ТП водгосп, звіт про виконання умов дозволу на викиди забруднюючих речовинвизначення ПЗУВ, визначення ППУВ, реєстрація декларації про відходи, поновлення дозвільних документів, контроль викидів забруднюючих речовин, контроль якості питної та стічної води, отримання умов на скид, погодження з уповноваженими органами, санітарно-гігієнічний контроль, отримання висновків Держпродспоживслужби (Санстанції), дератизація, дезінсекція, дезінфекція, складання реєстрових карт ОУВ. Не враховуючи проведення екологічної експертизи на діючий об’єкт, проведення екологічного аудиту, скорочення санітарно-захисної зони, встановлення розмірів зони санітарної охорони (ЗСО), складання проекту ОВНС, та багато іншого. Це можливі необхідні заходи та дії, які безумовно необхідні та спрямовані на запобігання порушень природоохоронного законодавства. Але далеко не кожне підприємство має змогу тримати штат кваліфікованих екологів, тим паче, що для проведення деяких робіт необхідні дозволи, акредитації та специфічне обладнання.

Більше частина підприємців не має змогу слідкувати за змінами у законодавстві та термінами подання звітних документів і повинні вимушено звертатися до спеціалізованих компаній на проведення вищевказаних видів робіт у випадках, коли це вкрай необхідно і часто вже після виявлених порушень.  На перший погляд, варіант найму підрядної організації для кожного конкретного випадку найкращий і найлегший, але насправді він вимагає багато часу на пошук, проведення тендерів – з боку замовника; та час на аналіз, визначення технічного завдання – для виконавця.

Саме тому, компанія MCL пропонує своїм клієнтам послугу з екологічного аутсорсингу. Це дозволяє підприємствам будь-якого розміру і типу діяльності доручити усі їхні, встановлені законом, зобов’язання у сфері охорони навколишнього середовища, природокористування, та контроль за належним виконанням обов’язків підрядних організацій висококваліфікованій перевіреній організації. ТОВ «еМСіеЛ» та його партнерські організації мають найкращий набір інструментів для виконання робіт будь-якої складності та масштабів у короткий термін.

Комплексний екологічний супровід від компанії MCL означає, що кожен клієнт компанії буде знаходитись під постійним наглядом досвідчених фахівців, які будуть слідкувати за дотриманням усіх вимог законодавства у сфері охорони навколишнього середовища. Своєчасне подання звітної документації, складання необхідних довідок, карт, листів органам управління та контролю, декларування інформації про утворені відходи, розрахунок екологічного податку,  супровід під час перевірок державної екологічної інспекції, органів МОЗ, ефективне впровадження європейських стандартів ISO, HACCP – це, та багато іншого що отримує наш клієнт у рамках екологічного аутсорсингу.

Якщо Ваше підприємство або організація вимагає постійної присутності кваліфікованого спеціаліста у сфері екології для реалізації певного проекту або налагодження процесу, мета якого зменшити вплив на навколишнє середовище, але Ви не маєте часу на пошук та підготовку спеціаліста, Ви маєте можливість отримати такого спеціаліста на необхідний Вам термін. Багаторічний досвід плідної співпраці та тісні партнерські зв’язки з десятками підприємств суміжної галузі по всій Україні, дозволяють ТОВ «еМСіеЛ» надавати найкращі послуги у сфері екології на вигідних для клієнтів умовах.

Замовляючи послугу екологічного аутсорсингу клієнти товариства MCL мають змогу позбутися зайвих клопотів і приділяти більше ефективного часу для власної діяльності не відволікаючись на  проблематику вирішення екологічних питань. Компанія еМСіеЛ гарантує своїм клієнтам повну прозорість та звітність її діяльності. Уся інформація передана компанії, становить комерційну таємницю та не буде використана для цілей не визначених угодою з клієнтом.