UA RU EN

Випробовування теплоізоляційних матеріалів BRE Global

Випробовування теплоізоляційних матеріалів BRE Global

Випробовування теплоізоляційних матеріалів BRE Global

BRE Global як одна із незалежних та провідних компаній, що займається розробками та впровадженням екологічних стандартів для захисту навколишнього природнього середовища та довкілля від пожеж, негативного впливу від господарської діяльності суб’єктів господарювання, пропонує сертифіковані послуги та власні розробки для компаній на глобальному рівні. Науковці та фахівці BRE Global постійно займаються дослідженнями та спостереженнями, вносять нові ідеї та інновації, проводять консультації та презентації для підтримки оптимального стану довкілля та навколишнього природнього середовища. Організація BRE Global розроблює стандарти, що направлені на пожежну безпеку, безпеку навколишнього природнього середовища та планеті в цілому, систему управління, тренування, тестування та сертифікацію фахівців.

Основним стандартом, який розробила компанія  BRE Global був BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) «Метод оцінки екологічної ефективності та рівня енерговитрат будівельних конструкцій» – це метод добровільної оцінки енергоефективності будівлі по принципу «зеленої сертифікації» розроблений в 1990 році. В методі оцінювання BREEAM розглядається ряд етапів операційного (життєвого) циклу таких як нове будівництво, капітальний ремонт та, безпосередньо, введення будівлі в експлуатацію. Метод BREEAM покликаний надихати розробників, конструкторів та інвесторів на досягнення відмінних результатів, впровадження технічних нововведень та раціональне використання наявних ресурсів та матеріалів. Те, що BREEAM акцентує свою увагу на вартості будівництва та ефективному розподілі екоресурсів та екоматеріалів, робить сертифікацію більш привабливою для інвестицій та формує екологічно стійке та безпечне навколишнє природне середовище та офісний простір для працівників будівлі.

В серпні місяці 2017 року були проведені дослідження на предмет встановлення того як різні облицювальні панелі на алюмінієвій композитній основі будуть взаємодіяти разом з іншими облицювальними матеріалами під час пожежі. На жаль, поштовхом до таких експериментальних досліджень стала пожежа житлової будівлі Grenfell Tower в Лондоні. Пожежа почалась опівночі, коли майже всі мешканці будинку спали, тому так багато було постраждалих. Причини виникнення пожежі на сьогоднішній день невідомі, але було призначено розслідування відповідними органами. Фахівці спираються на те, що скоріше за все будівельні матеріали, що використовувались під час будівництва та ремонту житлової забудови не відповідали вимогам будівельних норм та стандартів.

Тому висококваліфіковані інженери та технологи вирішили протестувати різні види теплоізоляційних матеріалів (наповнювачів) у взаємодії з облицювальними панелями на алюмокомпозитній основі. Загалом було проведено 7 випробувань. Використовувались такі теплоізоляційні ізоляційні матеріали як жорстка низько займиста поліізоціануратова піна та низько займиста кам’яна вата, вогнезахисний поліетиленовий наповнювач з фенольним пінопластом та вогнезахисний поліетиленовий наповнювач з кам’яною ватою. Основні критерії, що досліджувались, у випробуваннях  – це зовнішнє та внутрішнє поширення вогню та механічні характеристики. Як показали результати випробувань тільки два тестування завершилися успішно. Тобто, такі вогнезахисні матеріали як низько займиста поліізоціануратова піна та кам’яна вата відповідають вимогам стандарту BR 135. Всі інші матеріли, що тестувалися, не пройшли випробування і характеризуються високим рівнем виникнення пожежі.

Наявність вітчизняних та іноземних надійних партнерів у сфері екології та значний досвід роботи у сфері охорони навколишнього природнього середовища дають перевагу ТОВ «еМСіеЛ» над конкурентами в організації проведення сертифікації згідно вимог міжнародним стандартів.