UA RU EN

Компанія ENSO отримала Премію IBULD

Компанія ENSO отримала Премію IBULD

Компанія ENSO отримала Премію IBULD у номінації «Лідер житлового будівництва за європейськими стандартами»

Вже восьмий рік поспіль в Україні проходить щорічна Премія IBULD, головним завданням якої є відзнака успішних представників будівельної галузі, кращі будівельні та девелоперські компанії і найкращі об’єкти цього року.

Премія IBUD започаткована та проводиться під патронатом Конфедерації будівельників України. Переможці визначаються за результатами онлайн–голосування та Експертної ради. За час існування премії в ній взяли участь понад 2000 будівельних компаній з усієї України. На IBULD представлені три основні категорії нагородження: Персональна премія “Найкращий серед рівних”, Корпоративна премія досягнень ”Вимір успіху” та Премія блискавичних досягнень “Відкриття року”.

Церемонія нагородження переможців відбулася за участі представників профільних державних установ та визначних діячів будівельної галузі, Президента КБУ Лева Парцхаладзе, Голови Ради директорів КБУ Олександра Ротова, першого заступника міністра регіонального розвитку Василя Лозинського, заступника Комітету ВРУ з питань організації державної влади і місцевого самоврядування Олени Шуляк та інших представників.

Переможцем в номінації “Лідер житлового будівництва за європейськими стандартами “стала компанія ENSO, яка першою в Україні започаткувала будівництво житла за міжнародним стандартом BREEAM.

BREEAM (анг. Building Researsh Establishment Enviromental Assessment Method) – це найперший і найпоширеніший у світі та Європі, метод оцінки екологічної ефективності будівель. Він був розроблений 30 років тому у Великій Британії і за цей час сертифікати отримали понад 500 тис. об’єктів нерухомості, більше як в 90 країнах світу. В Україні міжнародна екологічна сертифікація тільки зароджується, об’єктів які пройшли та отримали сертифікати BREEM всього 6 і серед них перший житловий комплекс DIADANS.

Оцінювачі BREEAM проводять оцінку на відповідність вимогам стандарту за десятьма категоріями: енергоефективність, водоспоживання, використання матеріалів, управління відходами (будівельними та операційними), забруднення, зручність транспортної інфраструктури, екологічні особливості території забудови, здоров’я й благополуччя, управління та інновації.

Компанія ENSO – українська інноваційна девелоперська компанія, заснована в Києві в 2017 році. Основним видом її діяльності є розробка, будівництво та управління проєктами житлової та комерційної нерухомості. На сьогодні компанія веде три житлові проєкти: POETICA, DIADANS та FJORD.

Саме ЖК DIADANS став першим і єдиним житловим комплексом в Україні, що отримав престижний міжнародний екологічний сертифікат на етапі проєктування об’єкту. Оцінку на відповідність вимогам стандарту проводила компанія MCL.

BREEAM є універсальним методом оцінки якості та екологічності об’єктів нерухомості і враховує національні особливості регіону, в якому реалізується проєкт, а також місцеві будівельні правила та норми. Стандартизація житла, комерційної та виробничо-промислової нерухомості позитивно вплине на будівельну галузь України та дозволить забезпечити високий рівень якості новозбудованих об’єктів.