UA RU EN

Компанія MCL завершила сертифікацію BREEAM In-Use двох бізнес-центрів з портфелю активів Dragon Capital

Компанія MCL завершила сертифікацію BREEAM In-Use двох бізнес-центрів з портфелю активів Dragon Capital

Ринок київської бізнес-нерухомості поповнися ще двома «зеленими» офісними будівлями: бізнес-центри Prime та Eurasia успішно пройшли сертифікацію та отримали сертифікати BREEAM In-Use з рівнем Good. Сертифікація бізнес-центрів охоплювала дві частини Part 1:Asset Performance (Ефективність активу) та Part 2: Building Management (Ефективність управління), що свідчить про наміри команд впроваджувати та наслідувати найкращі та дієві практики для експлуатації будівлі.

Аудит бізнес-центрів Prime та Eurasia проводила компанія MCL, ліцензований Оцінювач BREEAM International New Construction та BREEAM International In-Use. В портфелі проведених сертифікацій компанією MCL три бізнес-центри та житловий комплекс, що розташовані в м. Києві.

Серед переваг Eurasia та Prime під час аудиту були особливо відмічені поводження з відходами та заощадження енерго- та водоресурсів, транспортна доступність бізнес-центрів, політика роботи з орендарями, комфортні умови для щоденної офісної роботи, проведення заходів з метою підвищення екологічної обізнаності та відповідального підходу до організації роботи.

Сертифікація за схемою BREEAM In-Use застосовується тільки для об’єктів, що знаходяться в експлуатації, та охоплює технічну частину будівлі, експлуатацію та роботу з орендарями. Крім схеми BREEAM In-Use, система оцінки BREEAM передбачає оцінку об’єктів нового будівництва та таких, що проходять реконструкцію чи капітальний ремонт, а також інфраструктурні об’єкти та схеми, що розповсюджені тільки на території Великої Британії.

Міжнародний стандарт екологічного будівництва BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) є найбільш популярним і широко використовуваним в Європі методом оцінки якості та екологічності об’єктів нерухомості. Автором стандарту є організація BRE Global (Сполучене Королівство). За двадцять дев’ять років існування стандарту більш ніж 550 000 будівель отримали відповідні сертифікати. Більш того, світовий та європейський досвід будівництва свідчать, що «зелена» сертифікація є абсолютною нормою, а в деяких країнах – прийнята на державному рівні. Сертифікація BREEAM є гарантією забезпечення безпеки для довкілля, безпеки та комфорту для користувачів будівель, контролю всіх операційних процесів, а також скорочення експлуатаційних витрат за рахунок високої енергоефективності та ощадного використання ресурсів.