UA RU EN

MCL сьогодні

MCL сьогодні

MCL сьогодні

Задля впевненості наших Клієнтів та гарантій в тому, що до виконання робіт залучаються професіонали своєї справи, ми вважаємо за потрібне повідомити Вам про наших партнерів та офіційних представників в Україні. Завдяки багаторічній та плідній співпраці з нашими партнерами компанія MCL впевнено втілює європейський досвід для стійкого розвитку та екологічної безпеки Вашої діяльності та охорони довкілля.

Компанія MCL має представництва у Львові, Хмельницькому, Херсоні, Краматорську та Полтаві. Поштовхом до розширення своєї діяльності став розвиток бізнесу в регіонах та звернення потенційних Клієнтів для надання послуг в різних куточках нашої держави. Відкриття представництв в регіонах України дозволяє запропонувати професійні послуги в сфері екології для суб’єктів господарювання незалежно від розташування, розміру та виду діяльності. Наші партнери та, власне, компанія MCL, об’єднуючи зусилля, знання та досвід гарантує Вам оперативність, гнучкість та якість у виконання робіт.

Поряд з цим, така географія робіт забезпечує надання послуг не тільки в Херсонській, Львівській, Хмельницькій, Полтавській, Донецькій та Київській областях, але й в сусідніх з ними. Ми сподіваємось, що при виборі виконавця послуг в сфері охорони навколишнього середовища, Ви оціните наступні позитивні переваги від співпраці з нами та нашими партнерами, а саме:

  • Оперативність надання послуг зекономить Ваш час;
  • Зручність отримання бажаної послуги на місці;
  • Виконання робіт в обумовлений термін;
  • Конкурентна ціна на послуги за рахунок комплексного підходу та широкого спектру екологічних послуг
  • Гарантія екологічної безпеки Вашого бізнесу.

Розширення географії робіт для нас дає можливість надавати професійні послуги на високому рівні, враховуючи індивідуальні потреби Клієнта. Налагоджена співпраця зі структурними підрозділами дозволяє здійснювати оцінку Вашої діяльності в рамках чинного природоохоронного законодавства України. Обираючи компанію MCL – Ви гарантовано отримаєте найкращий результат!