UA RU EN

Мінекоенерго продовжує виконувати свої функції в умовах карантину через COVID-19

Мінекоенерго продовжує виконувати свої функції в умовах карантину через COVID-19

Мінекоенерго продовжує виконувати свої функції в умовах карантину через COVID-19

Попри карантинні обмеження через коронавірусну інфекцію COVID-19, Мінекоенерго та регіональні департаменти продовжують виконувати свої функції у сфері природоохоронної діяльності. Зокрема, повідомлено про продовження зареєстрованих процедур з оцінки впливу на довкілля та реєстрації нових. Проводити громадські обговорення під час карантину заборонено. Всі зауваження та пропозиції від громадськості до звітів з ОВД можуть надаватися письмово та будуть розглянуті. Через що, робота продовжується і чимало можна встигнути за цей період. То ж, звертаємось до суб’єктів господарювання, не боятись карантинних обмежень, а запускати процедури з ОВД для реалізації діяльності. Нагадуємо, що відповідно до закону України «Про оцінку впливу на довкілля» мінімальний термін процедури ОВД становить 65 робочих днів. То ж розпочавши роботи з оцінки впливу сьогодні, вже влітку матимите результат.

Про продовження виконання критичних функцій також повідомили всі установи Міністерства енергетики та захисту довкілля Держлісагентство, Держгеонадра, Держводагентство, Держекоінспекція, Держрибагентство, Держагентство з управління зоною відчуження, Держенергонагляд  та Держенергоефективності. Але з метою зменшення ризику для здоров’я працівників міністерства та їхніх органів, частину фахівців перевели на дистанційну роботу.

Зі своєї сторони, ми ще раз наголошуємо, що оцінка впливу на довкілля не зупинилась: всі розпочаті справи розглядаються, а нові реєструються у відповідності до законодавчих вимог.

Будемо раді відповісти на ваші запитання. Запрошуємо до співпраці!