UA RU EN

 Проєктування берегоукріплення і розчищення русла річок і озер

 Проєктування берегоукріплення і розчищення русла річок і озер

Річки, ставки та озера, це не лише прикраса парку, міста або земельної ділянки. Завдяки цим водним об’єктам покращується екологічна ситуація, створюєтья затишна атмосфера. Разом з тим водні об’єкти вимагають періодичного проводення поглиблення й очищення дна, а також робіт по берегоукріпленню, які допоможуть уникнути: заростання ставка, замулювання, зростання синьо-зелених водоростей і інших неприємних наслідків.

Компанія MCL надає послуги проєктування берегоукріплення і розчищення русла річок і озер.

Для підготовки проєкту наша компанія готова надати геологів, геодезистів, та інженерів, які проведуть інженерно-геодезичні, екологічні, геологічні й гідрометеорологічні дослідження, отримання дозволу на роботи в контролюючих інстанціях, підбір будівельних матеріалів і супровід під час будівельних робіт.

Берегоукріплення – це заходи, спрямовані на захист берегової лінії та прилеглих територій від дії на них течії води, атмосферних опадів, льоду, паводків, а також антропогенних впливів, які призводять до руйнування берега, обміління водойми й зміни довкілля.

 Етапи проєктування берегоукріплення:

Інженерні дослідження. Фахівці компанії виїжджають на місце проведення робіт, з метою вивчення місцевості та первинних вимірів. Проводиться вимір глибини, форми й рельєфу дна, також проводиться обстеження навколишньої території. Якщо водойма використовується для вирощування риб або подібних цілей необхідно провести дослідження стану іхтіофауни, і отримана інформація буде врахована при проєктуванні берегоукріплення.

Проєктування. Безпосередній процес підготовки документації по берегоукріпленню, складання креслень гідротехнічних об’єктів, архітектурні й планувальні роботи, заходи що до будівництва. Також розраховується мінімізація шкоди довкіллю і заходи протипожежної безпеки.

Узгодження проєкту. Підготовлена документація спрямовується у відомства для отримання державної експертизи на виконання даних робіт.Також наші фахівці допоможуть підібрати необхідні матеріали й нові технології у будівництві цього об’єкту.

Розчищення русла річок і водойм проводитися для очищення дна від мулу і піску, а також для відвертання затоплення берегової лінії під час паводків.

Етапи проєктування поглиблення русла річок і озер:

1. Збір гідрологічних і гідрометеорологічних даних, дослідження донних відкладень і берегового ґрунту, вивчення впливів берегових будівель і наявність на дні підземних комунікацій.

2. Складання топографічної карти, з точним виміром глибини та рельєфу дна, що дасть можливість визначити обсяг майбутніх робіт і підібрати правильну техніку, а також скласти кошторис і терміни проведення.

3. Підготовка необхідних документів і юридична допомога в отриманні дозвільної документації для проведення необхідних робіт.

4. Складання точної проєктної документації по берегоукріпленню й очищенню русла річок і озер дасть можливість контролювати хід робіт, уникнути непередбачених фінансових витрат і виконати роботи максимально швидко і якісно.

Спираючись на досвід наших фахівців, компанія MCL виконає проектування берегоукріплювальних конструкцій з проведенням необхідних досліджень.