UA RU EN

Реєстрація декларації утворення відходів

Відповідно до вимог ст. 17 Закону України «Про відходи»:

  • суб’єкти господарювання повинні мати дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, якщо їхня діяльність призводить до утворення відходів, для яких Пзув перевищує 1000;
  • суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких Пзув від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.

Оскільки, вибір дозвільного документу у сфері поводження з відходами базується на проведенні розрахунків показника загального утворення відходів, а також інших дій, що частково базуються на принципах організації робіт з поводженням з відходами, то частіше всього послуга зі складання та реєстрації декларації утворення відходів надається в комплексі з послугою з інвентаризації місць утворення відходів. Результат послуги з інвентаризації місць утворення відходів повністю відображає напрямок перевірки Державної екологічної інспекції по поводженню з відходами.

Інвентаризація відходів – комплекс разових організаційно-технічних заходів з виявлення, ідентифікації, опису і реєстрації відходів, обліку обсягів їх утворення, утилізації та видалення, а також виявлення і обстеження місць утворення відходів і об’єктів поводження з ними. Метою проведення Інвентаризації є отримання вичерпної інформації про утворення та рух відходів, їх ідентифікація, класифікація та галузевої нормативно – технічної документації, визначення небезпечних властивостей впливу на довкілля та здоров’я людини, розробка оптимальних шляхів поводження з ними та вдосконалення системи поводження з відходами на підприємстві. Інвентаризація відходів є досить складним і тривалим процесом. Співробітники ТОВ «еМСіеЛ», що володіють належними знаннями та досвідом, з радістю готові Вам допомогти у розробці та оформленні цієї документації.