UA RU EN

Затверджено розмір плати за проведення громадських обговорень в процесі оцінки впливу на довкілля

Затверджено розмір плати за проведення громадських обговорень в процесі оцінки впливу на довкілля

Затверджено розмір плати за проведення громадських обговорень в процесі оцінки впливу на довкілля

Відповідно до пункту 15 Постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля» розмір плати за проведення громадського обговорення в рамках ОВД мав затверджуватися окремо.  В Міністерстві екології та природних ресурсів України був затверджений Наказ № 182 від 30 травня 2018 року «Про затвердження розміру плати за проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля».

Згідно наказу розмір плати за проведення громадського обговорення в процесі здійснення ОВД складає:

  • Для громадського обговорення в процесі ОВД планової діяльності за умови її впливу в межах однієї області (Автономної Республіки Крим): для першої категорії планової діяльності – 15461,46 грн., для другої категорії – 11596,1 грн.
  • Для громадського обговорення в процесі ОВД планової діяльності за умови її впливу на дві та більше областей, але менш ніж на третину областей України: для першої категорії – 26064,9 грн., для другої – 19548,69 грн.
  • Для громадського обговорення в процесі ОВД планової діяльності за умови, що її вплив поширюється більше ніж на третину областей України: для першої категорії – 81588,84 грн., для другої – 61191,63 грн.
  • Для громадського обговорення в процесі здійснення транскордонного впливу планової діяльності для однієї країни: для першої категорії – 81261,42 грн., для другої – 60946,07 грн. Розмір плати для кожної наступної країни, що зазнає транскордонного впливу від планової діяльності, збільшується на 60404,32 грн. для першої категорії, та на 45303,24 грн. для другої категорії.

Розмір плати за проведення громадського обговорення вказано без ПДВ.

В компетенції спеціалістів компанії MCL проведення оцінки впливу на довкілля “під ключ”, що забезпечує оперативність, якість виконання робіт, дає змогу нести відповідальність за її проведення та контролювати процес ОВД.