UA RU EN

Kyiv Investment Day 2024

Kyiv Investment Day 2024

«ВІЙНА – ЦЕ НЕ ЕМБАРГО НА ІНВЕСТИЦІЇ. УКРАЇНА – ЦЕ НЕ ЦІЛКОВИТА ЧЕРВОНА ЗОНА»

01 травня 2024 року, Керівник MCL Микола Герасименко та Директор з розвитку бізнесу Катерина Книш на запрошення Міністерства економіки України відвідали Kyiv Investment Day 2024, організований Міністерством у партнерстві з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

У світлі майбутньої конференції з відновлення України (URC24), що пройде в червні в Німеччині, Kyiv Investment Day мобілізував представників бізнесу, міжнародних фінансових інституцій та агенцій з розвитку для обговорення питання залучення приватного сектору до економічного відновлення України. В рамках окремих сесій, представники державного, приватного, банківського секторів, а також міжнародні партнери з країн G7, обмінялись думками щодо макроперспектив та динаміки фінансування українського відновлення, інвестиційних можливостей та стратегій створення привабливих проєктів, а також презентували Інвестиційний довідник, що підготовлений для представлення на URC2024.

З ключовою промовою на заході виступила Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Бріджит Брінк, а з вітальним словом – перша Віце-премʼєр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

«Чому потрібно інвестувати в Україну саме сьогодні? Тому що не так вже і багато країн у війні демонструють економічне зростання. Вже на 2024 рік ми прогнозуємо приріст національної економіки на 4,6%», – зазначила перша Віце-премʼєр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.