UA RU EN

Екологічний супровід підприємств (у тому числі при проходженні перевірок)

Кредо нашого підприємства – комплексний підхід до екології. Саме тому, для задоволення усіх потреб наших клієнтів у сфері екології, ми пропонуємо екологічний супровід підприємства. Це дозволяє будь-яким підприємствам покласти усі їхні, встановлені законом, обов’язки у сфері охорони навколишнього середовища, природокористування, екології на плечі справжніх професіоналів своєї справи.

Майже десять років стабільної та ефективної роботи неодноразово довели доцільність та необхідність надання комплексних послуг у сфері екології. Адже, кожному підприємству необхідно постійно вести контроль, розробляти нормативи, поновлювати дозволи, подавати звітність, та ще десятки важливих дій, які регламентуються більше ніж тридцяти законами, постановами, кодексами, нормами. Для дотримання усіх діючих вимог підприємцю необхідно мати у штаті досвідченого еколога, який має мінімум три основні спеціалізації та навички бухгалтера, власну акредитовану лабораторію. Або, що частіше обирають, користуватись послугами спеціалізованих підприємств. Проте і такий варіант далекий від ідеального та вимагає значних зусиль і, як правило, підприємство звертається до підрядних організацій у сфері екології вже після виявлених порушень екологічною інспекцією та накладених багатотисячних штрафів. Набагато легше і дешевше укласти договір на комплексне екологічне обслуговування (екологічний аутсорсинг) з одним перевіреним підприємством і бути впевненим, що чергова інспекційна перевірки пройде непомітно і безболісно.

Наше підприємство може запропонувати Вам виконати усі послуги пов’язані з охороною природних ресурсів, природокористування та екологією, як у комплексі так і окремо, що цілком задовольнить потреби підприємств будь-якого розміру та типу діяльності. Проте, ми постійно наголошуємо, що саме екологічний супровід являє собою гарантію екологічної безпеки та відсутності зауважень з боку контролюючих органів. Як показує багаторічний досвід, навіть самий кваліфікований еколог на підприємстві не здатний самостійно вирішити всі питання у сфері екології, проте це по силам цілому штату екологів. Ми пропонуємо Вам скористатися нашим досвідом, навичками та ресурсами. Переваги цього рішення неможливо недооцінити, Вашому підприємству не знадобиться вирішувати кожне питання яке, як правило, виникає терміново та потребує багато часу та затрачених зусиль. Вирішення усіх питань візьме на себе кваліфікований персонал нашого підприємства на взаємно вигідних умовах.

Щорічне подання звітів 2ТП повітря, 2ТП водгосп, звіт про виконання умов дозволу на викиди забруднюючих речовин, визначення ПЗУВ, визначення ППУВ, реєстрація декларації про відходи, поновлення дозвільних документів, контроль викидів забруднюючих речовин, контроль якості питної та стічної води, отримання умов на скид, погодження з уповноваженими органами, санітарно-гігієнічний контроль, отримання висновків Санстанції (Держпродспоживслужби), дератизація, дезінсекція, дезінфекція, складання реєстрових карт ОУВ – це далеко не повний перелік того, що необхідно сучасному підприємству для виконання діючих норм природоохоронного законодавства. Варто зауважити, замовлення послуги екологічного аутсорсингу у ТОВ «еМСіеЛ» включає в себе супровід під час проведення планових та позапланових перевірок Державною екологічною інспекцією, та іншими контролюючими органами, це означає, що підготовку усіх довідок, збір інформації та представлення інтересів клієнтів безпосередньо під час перевірок компанія MCL бере на себе. Також для врегулювання можливих спорів, до послуг наших клієнтів кваліфікований екологічний юрист.

Вже за декілька місяців Ви переконаєтесь, що екологічний супровід ТОВ еМСіеЛ дозволяє Вам приділяти більше часу Вашій діяльності, без відволікання на вирішення чергових питань у сфері охорони навколишнього середовища, природних ресурсів та екології. Ми гарантуємо Вам повну прозорість та звітність нашої діяльності. Вся інформація передана нам, становить комерційну таємницю та не буде використання для цілей не визначених угодою з Нашим Клієнтом.